Mokestinės konsultacijos

UAB "FINVEGA", bendradarbiaudama su ilgametę patirtį sukaupusiais mokesčių konsultavimo ir optimizavimo sričių profesionaliais specialistais, teikia mokesčių konsultacijas, prižiūri mokesčius ir atsovauja kliento interesus.

Mokesčių peržiūra – tai unikalus būdas minimizuoti JŪSŲ Bendrovės kaštus ir optimizuoti savo finansinę padėtį. Mokesčių peržiūros metu yra atliekamas Bendrovės finansinės atskaitomybės patikrinimas mokesčių tikslais, nustatomi neatitikimai ir pateikiami konkretūs pasiūlymai dėl rastų neatitikimų pašalinimo. Taip pat, jeigu tai yra būtina, parengiami reikalingi dokumentai dėl paruoštų rekomendacijų įgyvendinimo.

Kliento interesų atstovavimas mokestiniuose ginčuose – teikiamos konsultacijos ir padedama parengti argumentus ruošiant pastabas ar skundus mokesčius administruojančioms institucijoms. Konsultacijos teikiamos ir argumentai rengiami visais ginčo etapams iki teisminio nagrinėjimo. JŪSŲ pageidavimu galima suteikti kvalifikuotą pagalbą ir teisminio nagrinėjimo atveju (pagalba ir konsultacijos rengiant skundą), o esant poreikiui, galima pasiūlyti kompetentingą partnerį šioms paslaugoms atlikti.Taip pat teikiamos ir kitos mokesčių konsultavimo paslaugos:

Atsakymų teikimas į JŪSŲ raštu arba žodžiu pateiktus klausimus;
Oficialių paklausimų mokesčių administratoriui bei kitoms institucijoms rengimas;
Sutarčių peržiūra mokesčių tikslais;
Kitos mokesčių konsultavimo paslaugos.

Jeigu turite klausimų, susijusių su mūsų teikiamomis paslaugomis, ar norite gauti išsamesnę informaciją, nedvejodami kreipkitės nurodytais kontaktais arba parašykite mums ir mes būtinai su jumis susisieksime.