Mūsų paslaugos

Atsižvelgdami į Jūsų verslo specifiką bei individualius poreikius, atliekame buhalterinę apskaitą – nuo pirminių dokumentų apdorojimo iki išsamių ataskaitų rengimo. Galime padėti optimizuoti Jūsų veiklos finansų kaštus bei pasiūlyti efektyviausią finansų valdymo sprendimą. Mes ne tik pasirūpiname kokybiška buhalterine apskaita, bet taip pat padedame parinkti, sukurti arba patobulinti 0Jūsų įmonės finansų tvarkymo modelį, teikiame konsultacijas visais buhalterinės apskaitos tvarkymo klausimais.

Buhalterinė apskaita

Pilnas buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo A iki Z.
Darbo užmokesčio apskaita.
Vyriausiojo buhalterio funkcija.
Kitos buhalterinės paslaugos įmonėms.
Buhalterinės paslaugos gyventojams.

Skaityti daugiau

Įmonių steigimas

Steigiame, reorganizuojame, pertvarkome ir likviduojame įmones, jų filialus ar atstovybes.
Paruošiame visus įmonių steigimo dokumentus (steigimo sutartis, steigimo aktus, įstatus, nuostatus, sprendimus, protokolus, įgaliojimus, JAR formas ir t.t.).

Skaityti daugiau

Mokestinės konsultacijos

UAB "FINVEGA", bendradarbiaudama su ilgametę patirtį sukaupusiais mokesčių konsultavimo ir optimizavimo sričių profesionaliais specialistais, teikia mokesčių konsultacijas, prižiūri mokesčius ir atsovauja kliento interesus.

Skaityti daugiau

Teisinės ir finansinės paslaugos

Teisinė pagalba ir konsultacijos.
Įmonių teisinės dokumentacijos rengimas.
Teisinių dokumentų ir sutarčių rengimas bei analizė.

Skaityti daugiau

KODĖL VERTA RINKTIS PROFESIONALUS?

 • Nereikia kurti darbo vietos.
  Tokiu būdu sutaupoma nemažai lėšų, nes nereikia pirkti papildomų darbo priemonių.
 • Stabilus ir laiku atliktas darbas.
  Mūsų įmonėje dirbantys specialistai dalinasi patirtimi ir gali vienas kitą pavaduoti ligos bar kitais nenumatytais atvejais.
 • Užtikrinamas profesionalumas.
  Savo srities ekspertai nuolat tobulinasi ir ieško naujų idėjų, todėl pasirūpina, kad apskaita būtų atlikta pagal pačius aukščiausius šiuolaikiškus reikalavimus.
 • Kompetencija, patirtis.
  Buhalterinė apskaitos paslauga teikiama savo srities ekspertų, kurie turi sukaupę ne vienerių metų patirtį, todėl efektyviau atliekami visi svarbiausi procesai. Taip pat didelę patirtį turintys paslaugų tiekėjai turi sukaupę nemažai rekomendacijų, kurios tik patvirtina sėkmingai vykdomą veiklą.