Apie mus

 

Apskaitos įmonė UAB „Finvega” teikia profesionalias buhalterinės apskaitos, finansinio konsultavimo, įmonių steigimo bei teisinių - mokestinių konsultacijų paslaugas. Savo veiklą įmonė pradėjo 2009 metais. Nuolatinis mūsų specialistų kvalifikacijos kėlimas bei mokymai ir ilgalaikė darbo patirtis leidžia profesionaliai išspręsti net ir sudėtingiausius finansinius klausimus.

Maksimalus dėmesys skaičiams ir šiltas bei draugiškas bendravimas su klientais visada išpildo norimus lūkesčius, todėl turime ilgalaikius klientus bei garantuotą darbo rezultatą. Dirbame tiek su didelėmis, tiek ir su mažomis įmonėmis. Padedame pradėti verslą, konsultuojame individualius klientus. Kiekvienas klientas yra mums svarbus, todėl kiekvienas mūsų darbas yra atliekamas patikimai ir atsakingai.

Įmonėje nuolat atnaujinamos kompiuterinės sistemos ir taip užtikrinamas ne tik naujausių apskaitos metodų efektyvus išpildymas, bet ir garantuojamas įmonės klientų saugumas ir konfidencialumas. UAB „Finvega” yra apsidraudusi civilinės atsakomybės draudimu.

KODĖL MES?

  • Profesionaliai sprendžiame visus apskaitos klausimus, šiltai ir draukiškai bendraudami su kiekvienu klientu.
  • Dirbdami su didelėms įmonėms galime pasiūlyti sisteminius sprendimus, optimizuojant įmonės finansus.
  • Teikiame profesionalią pagalbą finansiniais klausimais pradedant ir vystant verslą individualiems klientams.
  • Visos apskaitos paslaugos vienoje vietoje Jūsų sėkmingam verslui.